Redmi şimdi de televizyon sektörünü fethetmeye geliyor, işte uygun fiyatlı Redmi MAX TV

Xiaomi‘nin Redmi alt markası altında piyasaya sürdüğü ürünler arasında özellikle dikkat çeken yeni bir televizyon, Redmi MAX, oyun severler için büyük bir yenilik getiriyor. 100 inçlik dev bir ekranı bulunan bu televizyon, 4K çözünürlük ve 144Hz tazeleme hızına sahip. Özellikle büyük ekranlarda düşük çözünürlük kullanmanın uygun olmayacağını düşünen Xiaomi, bu modelde 4K çözünürlük tercih etmiş. Ayrıca, televizyonun bir diğer öne çıkan özelliği, Xiaomi’nin “rekabetçi mod” adını verdiği bir ayarla 240Hz’e kadar çıkabilen tazeleme hızıdır. Bu özellik, oyun oynarken çok daha akıcı bir deneyim sunar.

Redmi MAX, 700 nit maksimum parlaklık değeri ile iç mekanlarda kullanım için oldukça uygun. HyperOS cihazlarla sorunsuz bir şekilde çalışan televizyon, 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip. Wi-Fi 6 desteği de sunan bu model, güçlü bir performans için Cortex A73 dört çekirdekli işlemciler içeren bir yonga seti tarafından destekleniyor. Dolby Atmos ve Dolby Vision’ın yanı sıra HDR10+ desteği de bulunan televizyon, iki adet 15W gücünde hoparlöre sahip.

Redmi şimdi de televizyon sektörünü fethetmeye geliyor, işte uygun fiyatlı Redmi MAX TV

Ürünün genişliği yaklaşık 2.2 metre, yüksekliği 1.2 metre ve ağırlığı ise 63 kg olarak belirtilmiş. Çin’de ön siparişe açılan Redmi MAX, belirli bir dönemde sipariş verenlere Xiaomi tarafından 1499 yuan değerinde bir Xiaomi TV hoparlörü hediye ediyor, bu da yaklaşık 207 dolar ediyor.

Bu televizyon, özellikle büyük ekranı ve yüksek tazeleme hızı ile dikkat çekiyor. Film izlemek ve yüksek performans gerektiren oyunlar oynamak için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Gelişmiş özellikleri ve geniş ekranı ile ev eğlence sistemlerinde yeni bir çığır açıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x