‘Çocukken sürekli hayaletler görürdüm!’

Son olara ‘A Little White Lie’ adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu Kate Hudson, geçtiğimiz günlerde The Howard Stern Show’a katıldı. Hudson, programda kendi deyimiyle ‘altıncı hissi’ hakkında konuştu.

Sunucu Howard Stern’ün kendisinin ve annesi Goldie Hawn’ın ‘ölü insanları görüp göremediğini’ sorması üzerine ünlü isim, “Her şeyi görebiliyorum” dedi.

TAROT KARTLARI OKUYOR

Sunucu, Kate Hudson’ı ölmüş babasının hayaletini görüp göremediğini sorunca; ABD’li oyuncu, yeteneklerinin esasen ruhani varlıklardan gelen mesajlardan ve tarot kartlarını okumaktan ibaret olduğunu açıkladı.

Küçük bir kızken aslında epey çılgındım çünkü sürekli hayaletler görürdüm. Biraz ‘Altıncı His’teki ‘Ölü insanlar görüyorum’ diyen çocuk gibiydim. Küçükken biraz öyleydim.

“ÖLÜMDEN SONRAKİ HAYAT ÇOK TUHAF FAKAT GÜZEL OLACAK”

Ölümden sonraki hayat hakkındaki görüşlerini de paylaşan oyuncu, “Ölümden sonraki hayatın çok fazla boyutlu olduğuna inanıyorum ve her şeyi bilmemiz gerektiğini düşünüyoruz ama bilmiyoruz ve bunu oraya gittiğimizde göreceğiz. Bence çok tuhaf fakat güzel olacak” dedi.

Kate Husdon, 2014 yılında da Alan Carr’ın Chatty Man Show programında ‘yüzü olmayan bir kadın hayaleti’ gördüğünü açıklamıştı.

“TÜYLER ÜRPERTİCİYDİ”

“Bu gerçekten tüyler ürperticiydi” diyen aktris, “Ben ve annem Goldie ölü insanları görebiliyoruz. Bu gerçekten görmek değil, bir ruhu hissetmek; beşinci bir enerji. Ben enerjiye inanırım. Beynimizin bunu görsel şeylere dönüşebileceğine inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x