Sıla: ‘Söyleyebilenlere parça vermeyi doğru daha buluyorum’

Geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir etkinlikte erkek arkadaşı İlker Kaleli’yle ilgili kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan şarkıcı Sıla Gençoğlu, aylar sonra gittiği Nişantaşı’nda tekrar sorulara yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda basın mensuplarının “Evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna “Benim öyle niyet ettiğim şeyler yoktur. Ben akış içinde hayatı yaşama taraftarıyım. Her şey yolunda, en önemlisi ne kadar mutlu ve huzurlu olduğunuzdur” yanıtını verdi.

‘BEN ŞARKI SÖYLEYEBİLEN İNSANLARA PARÇA VERMEYİ DAHA DOĞRU BULUYORUM’

Posta’nın haberine göre, Sıla, bu sefer kendisine yöneltilen “Başkasına şarkı verirken bir kriteriniz var mı?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Herkes şarkı söylesin ama evde olmak kaydıyla! 4 duvarı aşıp kitlelere açılmak istiyorsanız belli normlara, eğitime ve yeteneklere sahip olmanız gerekiyor. Ben şarkı söyleyebilen insanlara parça armağan etmeyi daha doğru buluyorum, tabii ki ücretsiz değil.”

‘SADECE HAVA ATMAKLA OLMUYOR O İŞLER’

Gençoğlu, sahnede giydiği 50 adet elbisesini Kansersiz Yaşam Derneği yararına bağışladığını açıkladı.

Şarkıcı “Çok kıymetli bir işbirliği yaptık. Ne kadar elimizi taşın altına koyarsak o kadar iyi. Şanımız, şöhretimiz ve ismimiz bu ve bunun gibi değerli işlere yarasın, sadece hava atmakla olmuyor o işler” diye konuştu.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x